توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | مارس 2024 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | هایبرید دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | Super AMOLED, 120Hz, دارای فناوری HDR10 پلاس+, 1000 nits (HBM) |
| اندازه صفحه | 6.6 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2340 پیکسل, 19.5:9 نسبت (~390 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 19.5 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه (گوریلا گلس Victus+), پشت شیشه (گوریلا گلس), فریم از آلومینیوم |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلا گلس Victus+ |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 8 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Exynos 1480 (4 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (4×2.75 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 5 + 12 + 50 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 32 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(زیر صفحه نمایش), ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 14, One UI 6.1 |
| ظرفیت باتری | Li-Ion 5000 mAh |
| وزن دستگاه | 213 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

پدرام –
سلام خسته نباشید فروشگاه شما بهترین قیمت رو بین اگهی های ترب داشته همیشه، لطفا رنگ ابی یخی رو موجود کنید
Aryacellphone –
درود بر شما همراه عزیز
در این لحظه به تعداد محدود موجود خواهد شد.