توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | فوریه 2022 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | AMOLED, 90Hz, 700 nits, 1000 nits (peak) |
| اندازه صفحه | 6.43 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~409 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | Glass front (گوریلا گلس 3), پشت پلاستیک, فریم پلاستیک |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلا گلس 3 |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 4 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (4×2.4 GHz کریو 265 گلد & 4×1.9 GHz کریو 265 سیلور) |
| دوربین اصلی | چهارگانه |
| لنز پشت | 2 + 2 + 8 + 50 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 13 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 11, MIUI 13 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5000 mAh |
| وزن دستگاه | 179 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.