توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | سپتامبر 2019 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اندازه صفحه | 6.3 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2340 پیکسل, 19.5:9 نسبت (~409 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 19.5 |
| ساختار بدنه | Glass front (گوریلا گلس 3), پشت پلاستیک, فریم پلاستیک |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلا گلس 3 |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 8 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Qualcomm SDM712 Snapdragon 712 (10 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | Octa-core (2×2.3 GHz Kryo 360 Gold & 6×1.7 GHz Kryo 360 Silver) |
| پردازندهی گرافیکی | Adreno 616 |
| دوربین اصلی | چهارگانه |
| لنز پشت | 2 + 2 + 8 + 48 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 16 MP, f/2.0, 25mm (wide), 1/3", 1.0µm |
| حسگرها | اثرانگشت(در پشت), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 10.0; Realme UI |
| ظرفیت باتری | Non-removable Li-Po 4035 mAh battery |
| وزن دستگاه | 184 گرم |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.