توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | می 2020 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اندازه صفحه | 6.67 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~395 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو و پشت از شیشه (گوریلا گلس 5), فریم از آلومینیوم |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلاگلس 5 |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت, 256 گیگابایت |
| مقدار رم | 6 گیگابایت, 8 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 (7 nm+) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (1×2.84 GHz Kryo 585 & 3×2.42 GHz Kryo 585 & 4×1.80 GHz Kryo 585) |
| پردازندهی گرافیکی | Adreno 650 |
| دوربین اصلی | چهارگانه |
| لنز پشت | 2 + 13 + 5 + 64 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | Motorized pop-up 20 مگاپیکسل, f/2.2, (wide), 1/3.4", 0.8µm |
| حسگرها | اثرانگشت(زیر صفحه نمایش), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 10.0; MIUI 11 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 4700 mAh |
| وزن دستگاه | 220 گرم |
| رنگ |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.