توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | آوریل 2021 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | IPS LCD, 90Hz, 400 nits (typ) |
| اندازه صفحه | 6.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~405 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلا گلس 3 |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 6 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G (7 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (4×2.2 GHz Cortex-A76 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 2 + 2 + 48 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 8 مگاپیکسل, f/2.0 |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 11, MIUI 12 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5000 mAh |
| وزن دستگاه | 190 گرم |
| رنگ |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.