توضیحات تکمیلی
| تراشه پردازنده | Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 (14 nm) |
|---|---|
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای 1.8 GHz Kryo 260 |
| پردازندهی گرافیکی | Adreno 509 |
| اندازه صفحه | 6.3 اینچ |
| تاریخ عرضه | اکتبر 2019 |
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارت |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلا گلس 3 |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| مقدار رم | 4 گیگابایت |
| حسگرها | اثرانگشت(در پشت), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز پشت | 16 مگاپیکسل, f/1.8, 27mm (wide), 1.0µm, PDAF 8 مگاپیکسل, f/2.2, 13mm (ultrawide) 5 مگاپیکسل, حسگر عمق |
| لنز سلفی | 8 مگاپیکسل, f/2.0, 1/4", 1.12µm |
| رزولوشن صفحه | 1080×2280 پیکسل, 19:9 نسبت (~400 ppi تراکم) |
| ساختار بدنه | جلو و پشت از شیشه (گوریلا گلس 3), فریم پلاستیک |
| سیستم عامل | اندروید 9.0 (پای); اندروید One |
| ظرفیت باتری | Li-Po 3500 mAh |
| نسبت تصویر | 9 : 19 |
| وزن دستگاه | 180 گرم |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.