توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | اکتبر 2020 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اندازه صفحه | 6.67 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~395 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه پشت پلاستیک |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 4 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Kirin 710A (14 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (4×2.0 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) |
| پردازندهی گرافیکی | Mali-G51 MP4 |
| دوربین اصلی | چهارگانه |
| لنز پشت | 2 + 2 + 8 + 48 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 8 مگاپیکسل, f/2.0 |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, شتاب سنج |
| سیستم عامل | اندروید 10, EMUI 10, no Google Play Services |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5000 mAh |
| وزن دستگاه | 206 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.