توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | آوریل 2022 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | TFT LCD, 120Hz |
| اندازه صفحه | 6.6 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2408 پیکسل, 20:9 نسبت (~400 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه پشت پلاستیک |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 6 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Qualcomm SM7225 Snapdragon 750G 5G (8 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×2.2 GHz Kryo 570 & 6×1.8 GHz Kryo 570) |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 2 + 8 + 50 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 8 مگاپیکسل, f/2.2, (wide) |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 12, One UI 4.1 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5000 mAh |
| وزن دستگاه | 198 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.