توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | آوریل 2022 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | Super AMOLED, 90Hz |
| اندازه صفحه | 6.4 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~411 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه پشت پلاستیک |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلاگلس 5 |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 8 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Exynos 1280 (5 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×2.4 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| دوربین اصلی | چهارگانه |
| لنز پشت | 2 + 5 + 8 + 48 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 13 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(زیر صفحه نمایش), ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 12, One UI 4.1 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5000 mAh |
| وزن دستگاه | 186 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.