توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | نوامبر 2019 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اندازه صفحه | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 720×1440 پیکسل, 18:9 نسبت (~295 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 18 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه پشت پلاستیک |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 32 گیگابایت |
| مقدار رم | 2 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Mediatek MT6739 (28 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| دوربین اصلی | تک لنز |
| لنز پشت | 13 مگاپیکسل, f/2.2, 1/3", 1.12µm, AF |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 5 مگاپیکسل, f/2.2 |
| حسگرها | اثرانگشت(در پشت), حسگر مجاورتی, شتاب سنج |
| سیستم عامل | اندروید 9(پای) |
| ظرفیت باتری | Li-Po 3000 mAh |
| وزن دستگاه | 142 گرم |
| رنگ |

محمدرضا –
سلام عکس گوشی رو که نزاشتید
Aryacellphone –
درود
برای دریافت عکس محصولات کارکرده به واتس اپ پشتیبان پیام دهید.