توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | 2023 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | هایبرید دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اتصالات | 2G, 3G, 4G, 5G |
| نوع صفحه | Amoled |
| اندازه صفحه | 6.43 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~409 ppi تراکم) |
| روشنایی | 500 نیت |
| تازهسازی تصویر | – |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | ضد آب، ضد ضربه و مقاوم در برابر گرد و غبار |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلاگلس 5 |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| مقدار رم | 12 گیگ رم اختصاصی + 20 گیگ رم مجازی |
| تراشه پردازنده | MediaTek MT6833V/ZA Dimensity 6020(هفت نانومتری) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | 8 هستهای (2x ARM Cortex-A76 2.2GHz، 6x ARM Cortex-A55 2.0GHz) |
| پردازندهی گرافیکی | Mali-G57 MC2 |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 50 مگاپیکسل (لنز واید، فوکوس خودکار با تشخیص فاز، f/1.8 ) 8 مگاپیکسل (لنز اولتراواید، 1.12 میکرومتر سایز پیکسل، f/2.2، 123° FOV) 24 مگاپیکسل (دوربین دید در شب، F/1.8، 85° FOV ) |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 20 مگاپیکسل (لنز واید، فوکوس خودکار با تشخیص فاز، f/2.0) |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما, حسگر ژئومغناطیس |
| سیستم عامل | اندروید 13 |
| ظرفیت باتری | Li-Ion 6000 mAh |
| سرعت شارژ | 33 وات |
| وزن دستگاه | 296 گرم |
| رنگ | |
| سایر ویژگی ها | Dustproof, IP68, IP69K, MIL-STD-810H, Shockproof, Waterproof, دارای نمایشگر دوم به اندازه 1.58 اینچ AMOLED | رزولوشن 460 در 228 پیکسل (325PPi), دوربین دید در شب, ضد آب |
| وضعیت رجیستری |


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.