توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | سپتامبر 2019 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | تک سیم کارت |
| اندازه صفحه | 6.1 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 828×1792 پیکسل, 19.5:9 نسبت (~326 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 19.5 |
| ساختار بدنه | جلو و پشت از شیشه, فریم از آلومینیوم |
| جنس محافظ | Scratch-resistant glass, oleophobic coating |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 4 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder) |
| پردازندهی گرافیکی | Apple GPU (4-core graphics) |
| دوربین اصلی | دوگانه |
| لنز پشت | دو تا 12 مگاپیکسل |
| دوربین سلفی | دوگانه |
| لنز سلفی | 12 مگاپیکسل, f/2.2, 23mm (wide) TOF 3D دوربین |
| حسگرها | Face ID, حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | iOS 13, قابل ارتقاء به iOS 13.1 |
| ظرفیت باتری | Li-Ion 3110 mAh |
| وزن دستگاه | 194 گرم |

فرزاد –
سلام.ببخشید ارغوانی همون بنفشه؟
Aryacellphone –
سلام، بله عزیز
سعید –
سلام پک اصلیه ؟
Aryacellphone –
درود
بله پک اصلی شرکت اپل به صورت پلمپ و نات اکتیو