توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | ژانویه 2021 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اندازه صفحه | 6.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 720×1600 پیکسل, 20:9 نسبت (~270 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه پشت پلاستیک |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| مقدار رم | 3 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Mediatek MT6739W (28 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| دوربین اصلی | دوگانه |
| لنز پشت | 2 + 13 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 5 مگاپیکسل |
| حسگرها | حسگر مجاورتی, شتاب سنج |
| سیستم عامل | اندروید 10.0; One UI 2 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5000 mAh |
| وزن دستگاه | 206 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.