توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | 2025 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اتصالات | 2G, 3G, 4G |
| نوع صفحه | IPS LCD |
| اندازه صفحه | 6.67 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 720×1604 پیکسل, 20:9 نسبت (~264 ppi تراکم) |
| روشنایی | 725 نیت |
| تازهسازی تصویر | 120 هرتز |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | ترکیبی |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| مقدار رم | 8 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Unisoc T7250 (12 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×1.8 GHz Cortex-A75 & 6×1.6 GHz Cortex-A55) |
| پردازندهی گرافیکی | Mali-G57 MP1 |
| دوربین اصلی | تک لنز |
| لنز پشت | 50 مگاپیکسل, f/1.8, 27mm (wide), PDAF |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 5 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 15 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 6000 mAh |
| سرعت شارژ | 45 وات |
| وزن دستگاه | 196 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.