توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | 2023 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اتصالات | 2G, 3G, 4G |
| نوع صفحه | IPS LCD |
| اندازه صفحه | 6.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~405 ppi تراکم) |
| روشنایی | – |
| تازهسازی تصویر | 60 هرتز |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | ضد آب، ضد ضربه و مقاوم در برابر گرد و غبار |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلا گلس Victus |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| مقدار رم | 8 گیگابایت اختصاصی + 8 گیگابایت مجازی |
| تراشه پردازنده | ®MediaTek Helio™ P90 |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | 8 هسته ای ( 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A75, 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55) |
| پردازندهی گرافیکی | PowerVR GM9446 |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 2(ماکرو) + 8(اولترا واید) + 64(واید) |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 16 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید |
| ظرفیت باتری | 10000 mAh |
| سرعت شارژ | 33 وات |
| وزن دستگاه | 398 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری | |
| سایر ویژگی ها | Dustproof, IP68, IP69K, MIL-STD-810H, Shockproof, Waterproof |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.