توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | 2024 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اتصالات | 2G, 3G, 4G, 5G |
| نوع صفحه | TFT LCD, 120Hz |
| اندازه صفحه | 6.8 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2412 پیکسل, 20:9 نسبت (~389 ppi تراکم) |
| روشنایی | 850 نیت |
| تازهسازی تصویر | 120 هرتز |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | ترکیبی |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| مقدار رم | 12 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Mediatek Dimensity 7025 Ultra (6 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×2.5 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| پردازندهی گرافیکی | IMG BXM-8-256 |
| دوربین اصلی | دوگانه |
| لنز پشت | 5(اولترا واید) + 108(واید) |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 16 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 14 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5800 mAh |
| سرعت شارژ | 35 وات |
| وزن دستگاه | 194 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.