توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | 2023 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اتصالات | 2G, 3G, 4G, 5G |
| نوع صفحه | IPS LCD |
| اندازه صفحه | 6.7 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2388 پیکسل (~391 ppi تراکم) |
| روشنایی | – |
| تازهسازی تصویر | 90 هرتز |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | ترکیبی |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| مقدار رم | 8 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | MediaTek MT6833V/ZA Dimensity 6020(هفت نانومتری) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| پردازندهی گرافیکی | Mali-G57 MC2 |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | (ماکرو)2 + (اولتراواید)5 + (واید)100 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 16 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(زیر صفحه نمایش), شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید |
| ظرفیت باتری | Li-Po 4500 mAh |
| سرعت شارژ | 35 وات |
| وزن دستگاه | 179 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.