توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | سپتامبر 2023 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | هایبرید دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | OLED, با 68 میلیارد رنگ, 120Hz, Dolby Vision, 1800 nits (peak) |
| اندازه صفحه | 6.67 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1220×2712 پیکسل, 20:9 نسبت (~446 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | پشت و جلو شیشه |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلا گلس Victus |
| حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| مقدار رم | 12 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 (4 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (4×2.40 GHz & 4×1.95 GHz) |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 2 + 8 + 200 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 16 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(زیر صفحه نمایش), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 13, MIUI 14 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5100 mAh |
| وزن دستگاه | 187 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.