توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | ژانویه 2024 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | هایبرید دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | AMOLED, با 1 میلیارد رنگ, 120Hz, 500 nits (typ), 1000 nits (HBM), 1300 nits (peak) |
| اندازه صفحه | 6.67 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~395 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | شیشه و پلاستیک |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلاگلس 5 |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| مقدار رم | 8 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Mediatek هلیو G99 Ultra |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 2 + 8 + 200 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 16 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(زیر صفحه نمایش), ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 13, MIUI 14 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5000 mAh |
| وزن دستگاه | 188 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.