توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | جولای 2021 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | Super AMOLED, 90Hz, 600 nits (HDR) |
| اندازه صفحه | 6.4 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 720×1600 پیکسل, 20:9 نسبت (~274 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه پشت پلاستیک |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| مقدار رم | 4 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Mediatek هلیو G80 (12 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55) |
| دوربین اصلی | چهارگانه |
| لنز پشت | 2 + 2 + 8 + 48 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 13 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 11, One UI 3.1 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 6000 mAh |
| وزن دستگاه | 203 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.