توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | مارس 2021 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | هایبرید دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | AMOLED, 120Hz, HDR10++, 1300 nits (peak) |
| اندازه صفحه | 6.67 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~395 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو و پشت از شیشه (گوریلا گلس 5), فریم از آلومینیوم |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلاگلس 5 |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 6 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (1×3.2 GHz Kryo 585 & 3×2.42 GHz Kryo 585 & 4×1.80 GHz Kryo 585) |
| پردازندهی گرافیکی | Adreno 650 |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 5 + 8 + 48 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 20 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر طیف رنگی, حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 11, MIUI 12 for POCO |
| ظرفیت باتری | Li-Po 4520 mAh |
| وزن دستگاه | 196 گرم |
| رنگ | |
| وضعیت رجیستری |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.