توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | مارس 2021 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| نوع صفحه | AMOLED, 120Hz, HDR10+, 450 nits (typ), 1200 nits (peak) |
| اندازه صفحه | 6.67 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2400 پیکسل, 20:9 نسبت (~395 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 20 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه |
| جنس محافظ | کورنینگ گوریلاگلس 5 |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 6 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G (8 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×2.3 GHz کریو 470 گلد & 6×1.8 GHz کریو 470 سیلور) |
| دوربین اصلی | چهارگانه |
| لنز پشت | 2 + 5 + 8 + 108 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 16 مگاپیکسل |
| حسگرها | اثرانگشت(در کنار), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 11, MIUI 12 |
| ظرفیت باتری | Li-Po 5020 mAh |
| وزن دستگاه | 193 گرم |
| رنگ |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.