توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | دسامبر 2019 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اندازه صفحه | 6.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2340 پیکسل, 19.5:9 نسبت (~396 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 19.5 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه پشت پلاستیک |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 4 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 (11 nm) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (2×2.0 GHz کریو 460 گلد & 6×1.7 GHz کریو 460 سیلور) |
| دوربین اصلی | دوگانه |
| لنز پشت | 8 + 64 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | Motorized pop-up 32 مگاپیکسل, f/2.0, 26mm (wide), 0.8µm |
| حسگرها | اثرانگشت(در پشت), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 10.0; اندروید One |
| ظرفیت باتری | Li-Po 4000 mAH |
| وزن دستگاه | 210 گرم (7.41 oz) |
| رنگ |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.