توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | آگوست 2019 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | دو سیم کارته (نانو سیم کارت, استندبای دوگانه) |
| اندازه صفحه | 6.3 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×2520 پیکسل, 21:9 نسبت (~432 ppi تراکم) |
| نسبت تصویر | 9 : 21 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه پشت پلاستیک |
| جنس محافظ | نامشخص |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| مقدار رم | 4 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Exynos 9609 |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | هشت هسته ای (4×2.2 GHz Cortex-A73 & 4×1.6 GHz Cortex-A53) |
| دوربین اصلی | سه گانه |
| لنز پشت | 5 + 16 + 12 |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 12 مگاپیکسل, 26mm (wide), f/2.0, 1.25µm |
| حسگرها | اثرانگشت(در پشت), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | اندروید 9.0 (پای); اندروید One |
| ظرفیت باتری | Li-Po 3500 mAh |
| وزن دستگاه | 177 گرم |
| رنگ |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.