توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | آوریل 2020 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | تک سیم کارت |
| اندازه صفحه | 4.7 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 750×1334 پیکسل (در حدود 326 پیکسل در هر اینچ) |
| نسبت تصویر | 9 : 16 |
| ساختار بدنه | جلو و پشت از شیشه, فریم از آلومینیوم |
| جنس محافظ | Ion-strengthened glass, oleophobic coating |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت, 256 گیگابایت, 64 گیگابایت |
| مقدار رم | 3 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | Hexa-core (2×2.65 GHz Lightning + 4×1.8 GHz Thunder) |
| پردازندهی گرافیکی | Apple GPU (4-core graphics) |
| دوربین اصلی | تک لنز |
| لنز پشت | 12 مگاپیکسل |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 7 مگاپیکسل, f/2.2, 32mm, فیلم برداری 1080p با سرعت 30 فریم در ثانیه |
| حسگرها | اثرانگشت(در جلو), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | iOS 13, قابل ارتقاء به iOS 13.1 |
| ظرفیت باتری | Li-Ion 1821 mAh |
| وزن دستگاه | 148 گرم |
| وضعیت رجیستری | |
| کارکرده(دست دوم) | بله(ظاهر تمیز، کاملا سالم با مهلت تست 7روزه) |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.