توضیحات تکمیلی
| تاریخ عرضه | سپتامبر 2016 |
|---|---|
| تعداد سیم کارت | تک سیم کارت |
| اندازه صفحه | 5.5 اینچ |
| رزولوشن صفحه | 1080×1920 پیکسل (در حدود 401 پیکسل در هر اینچ) |
| نسبت تصویر | 9 : 16 |
| ساختار بدنه | جلو شیشه بدنه آلومینیوم |
| جنس محافظ | Ion-strengthened glass, oleophobic coating |
| حافظه داخلی | 32 گیگابایت |
| مقدار رم | 3 گیگابایت |
| تراشه پردازنده | Apple A10 Fusion |
| فرکانس پردازندهی مرکزی | Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr) |
| پردازندهی گرافیکی | PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics) |
| دوربین اصلی | دوگانه |
| لنز پشت | دو تا 12 مگاپیکسل |
| دوربین سلفی | تک لنز |
| لنز سلفی | 7 مگاپیکسل, f/2.2, 32mm, فیلم برداری 1080p با سرعت 30 فریم در ثانیه |
| حسگرها | اثرانگشت(در جلو), حسگر مجاورتی, ژیروسکوپ, شتاب سنج, قطب نما |
| سیستم عامل | iOS 10.0.1, قابل ارتقاء به iOS 10.2 |
| ظرفیت باتری | Li-Ion 2900 mAh |
| وزن دستگاه | 188 گرم |

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.