تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

۷ روز ضمانت تعویض کالا برای دستگاه های بدون گارانتی
دقت داشته باشید ایرادات فنی دستگاه های دارای گارانتی شرکتی ، مربوط به شرکت گارانتی کننده می باشد. آریا سل فون مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
ضمانت ۷ روز تعویض مربوط به کالاهای بدون گارانتی که اجناس مشابه و غیراصلی آنها در بازار موجود می باشد است و آریا سل فون برای اطمینان خاطر بخشیدن به مشتریان عزیز این فرصت را ایجاد کرده است که در صورت بروز هرگونه مشکلی کالا را مرجوع نمایند.
شرایط ۷ روز ضمانت تعویض کالا
الف) چنانچه کالای شما دارای مشکل فنی است باید حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا اشکال یا ایراد فنی به آریا سل فون گزارش شود.
ب) باید جعبه و تمامی وسایل داخل جعبه گوشی سالم و مانند لحظه تحویل کامل باشد.
پ) هرگونه برچسب زدن یا نوشتن آدرس و یا شرح ماجرا روی جعبه کالا و یا آسیب دیدگی در آن امکان بهره مندی از گارانتی تعویض را از شما سلب خواهد کرد.
ت) این ضمانت تعویض مربوط به ایرادات فنی و ظاهری (خط و خش و شکستگی بر روی کالا و قطعات) که در اثر اهمال کاربر بر روی کالا ایجاد شده است ، شامل نمی باشد.
کالا را چطور ارسال کنم ؟
کالا را با همان شکل و ظاهری که برای شما ارسال گشته بسته بندی نمایید و مشکل موجود را در پشت فاکتور ارسالی شرح دهید و با هماهنگی با پشتیبانی سایت اقدام به ارسال به آدرسی که در اختیار شما گذاشته خواهد شد نمایید.(مسئولیت ارسال کالا بدون هماهنگی با آریا سل فون بر عهده مشتری است)
هزینه ارسال کالا به فروشگاه بر عهده مشتری است.

(( موجودی و قیمت های درج شده در وبسایت قطعی و نهایی است و نیازی به استعلام ندارد )) سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 12 همانروز و بعد از این ساعت روز کاری بعد ارسال میشوند
+